Vytvořím Vám webové stránky


Mít své vlastní internetové stránky je dnes již téměř povinností pro každého, kdo chce být ve svém oboru úspěšný. Ať jste začínající kadeřnice, herní klan nebo firma o dvou lidech, je právě Váš web to, co Vás může posunout před konkurenci.

Pokud jej ještě nemáte, neváhejte se na mě obrátit, a společně to jistě napravíme.
 

Proč spolupracovat se mnou?

  • několik let praxe a zkušeností
  • kompletní realizace – nemusíte se starat vůbec o nic
  • vždy se pro Vás budu snažit najít to nejlepší řešení
  • cenová nabídka dostupná každému
  • vytvořením webu to nekončí – jsem zde pro Vás i pro konzultace, zaškolení či správu Vašeho webu
  • mám kontakty – budete potřebovat dodat na web texty, grafiku či zařídit jeho propagaci? Doporučím Vám vhodné profesionály, nebo rovnou vše zařídím za Vás.

 

Reference


Lucie D., www.kure-v-sukni.cz
Chtěla jsem si založit blog o vaření a nevěděla jsem přesně jak na to. Tak jsem začala hledat odborníka :). Hledala jsem nějaké pěkné šablony a nějak mi nepadlo nic do oka, navíc jsem chtěla, aby byl web jedinečný a ne za pomocí šablony, kterou si může každý koupit na netu. Na internetu jsem narazila na zajímavý web jifi.eu, který nabízel tvorbu webových stránek za celkem přijatelné ceny. A investice se naprosto vyplatila, web mi vytvořil přesně podle mých představ na míru. Tak nějak odhadl přesně jak chci, aby to vypadalo a ještě to pozvedl na vyšší úroveň. Oceňuji ještě přístup – ochota, naslouchání a vytváření tak, aby byl zákazník spokojen.


Další reference naleznete zde.
 

V případě, že zvažujete pořízení vlastní webových stránek, mě bez ostychu kontaktujte, a jistě spolu najdeme vhodné řešení 🙂