Soutěž o webhosting Wedos

Dnes pro Vás mám článek, který sice nebude tolik nabitý informacemi, ale přesto věřím, že se Vám bude líbit.
Dlouho přemýšlím, jak blog zatraktivnit, a získat nové návštěvníky. A tak jsem si pro Vás připravil soutěž. Cenou pro vítěze bude webhosting NoLimit od společnosti Wedos.

Pravděpodobně se zde brzy objeví další dvě takovéto soutěže (každá o jeden webhosting), a tak aby nebyly články informativně prázdné, v každém z nich porovnám zmiňovaný hosting se třemi konkurenčními nabídkami, ať zjistíme, kdo je opravdový „král“.
Pokračování textu „Soutěž o webhosting Wedos

Soutěž o webhosting Wedos

V poslední době mám štěstí v soutěžích

Poslední dobou nedodržuji zrovna takovou frekvenci článků, jakou bych chtěl. Napadají mě spíše různé drobnosti a postřehy, které by se hodily snad na oznámení na twitteru, než na samostatný článek na blogu. Také je to dost tím, že nyní startuji další 2 weby, a to mi zabírá hodně času.
Jednou z těchto drobností je, jak nezvykle se mi v poslední době začalo dařit v různých soutěžích. Dnes mi přišel opět jeden mail s oznámením o další výhře, a rozhodl jsem se proto podělit se a napsat tento článek. Pokračování textu „V poslední době mám štěstí v soutěžích“

V poslední době mám štěstí v soutěžích

CZ doména za 15Kč/rok od Active24

cz doména za 15Kč/rokJeště včera jsem se zde v jednom komentáři vyjádřil, že sem nechci vkládat více článků za den, a pak dlouho nic. Nyní jsem ale narazil na něco, s čím by byla škoda se nepodělit s ostatními. Webhostingová společnost Active24 oslaví ve čtvrtek 15. března 2012 svoje 15. narozeniny na českém trhu, a k tomuto výročí si připravili akci, kdy budou prodávat .cz domény za pouhých 15Kč (cena za roční registraci) Pokračování textu „CZ doména za 15Kč/rok od Active24“

CZ doména za 15Kč/rok od Active24

Provizní systém od Wedosu

Poté, co Aukro ukončilo svůj Partnerský program, toho moc dobrého na českém internetu nezbylo, co se propagování a následného výdělku týče.
Podle mě je nyní jednoznačně nejlepší k propagaci hostingové a doménové centrum Wedos. Jejich provizní systém nabízí opravdu krásné odměny, ke kterým je celkem snadné se dopracovat při troše vynaloženého úsilí. Pokračování textu „Provizní systém od Wedosu“

Provizní systém od Wedosu

Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ

Znáte televizní reklamu „Fajnovky za dvacku“ ? Dokážu si vybavit i její verzi s prodejem domén
„Co dneska pořídíte za 20KČ? Doménu? To těžko.“ Nyní to ale možné je.
Na mém minulém blogu jsem v několika článcích chválil českou webhostingovou společnost Wedos. Nyní nemám jinou možnost, než je opět chválit. Svoje ceny drží už tak hodně při zemi, a navíc u nich jedna cenová akce střídá druhou. Nyní nabízejí registraci .eu domény za 20KČ (24 vč.DPH) na rok.
Za tuto cenu můžete pořídit např. info doménu přes GoDaddy, ale tyto domény jsou již hodně probrané (hlavně kvůli jejich ceně, a ideálnímu použití pro tzv. MFA weby). Naopak spousta poměrně zajímavých domén s koncovkou .eu je ještě stále volných, a podle mě i působí mnohem seriozněji, než .info domény.
Pokračování textu Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ“

Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ