Studenti (nejsou) na mizině?

Doby, kdy bylo synonymem pro člověka, který měl hluboko do kapsy, jsou již snad pryč. Faktem ovšem zůstává, že po ekonomické stránce není studentský a absolventský život nijak lehký a řada studentů a čerstvých absolventů šetří takřka, kde se dá. Ostatně statistiky hovoří jasnou řečí: po dokončení univerzity se v dluzích ocitne přibližně 63 000 studentů, přičemž již během studií si bere 4 % studentů půjčku nebo úvěr od banky. Pokračování textu „Studenti (nejsou) na mizině?“

Studenti (nejsou) na mizině?

8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit

V mém životě jsem za poslední rok zažil celkem dost změn, a musím uznat, že většina z nich mě posunula hodně dopředu. Díky následujícím 8 krokům se mi také začalo lépe dařit i finančně. Přitom je to tak jednoduché. Celý článek by se dal shrnout do poučení „Chceš ušetřit? Tak zbytečně neutrácej!“.
Podívejte se, jak se to podařilo mně v konkrétních číslech. Pokračování textu „8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit“

8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit

Jízdomat.cz – šetřete na jízdném

Dlouho jsem se chystal napsat článek o zajímavém projektu Jízdomat, a nyní k tomu mám ideální příležitost. Sám jsem si totiž cestování pomocí tohoto portálu před nedávnem vyzkoušel, a předem musím říct, že je to opravdu geniální myšlenka, která na našem trhu chyběla (respektive podobné služby už tu byly, ale buďto fungovaly jenom jako lokální, např. pro jedno město, nebo se z jiného důvodu neprosadily)
Kdyby náhodou tuto „službu“ někdo neznal, určitě čtěte dál. Pokračování textu „Jízdomat.cz – šetřete na jízdném“

Jízdomat.cz – šetřete na jízdném