Nejhorší zákazník je ten, který neví co chce

Možná, že se s tím někteří z vás také setkáváte. Na někoho nejhorší zákazník v životě teprve čeká. A někdo jím třeba je, a ani si to neuvědomuje. Já mám na nejhorší druh zákazníků v poslední době obzvláště štěstí, tedy přesněji řečeno smůlu, proto jsem se rozhodl napsat tento článek.

Jak jsem uvedl již v nadpise, za nejhoršího zákazníka považuji takového, který vlastně ani sám neví, co chce. Ten pak svojí nerozhodností dokáže pěkně znepříjemnit život.

Pojďme k věci. Jak tedy vypadá nejhorší zákazník v mém případě?
Pokračování textu „Nejhorší zákazník je ten, který neví co chce“

Nejhorší zákazník je ten, který neví co chce

Zažil jsem kreativní blok a pak BOOM!

Posledních několik dní jsem zažil něco, co se asi dá nazvat kreativním blokem. S tímto problémem se často setkávají např. autoři knih, když najednou postrádají jakoukoliv inspiraci. Zkrátka jsem nevěděl, o čem bych mohl psát, nic mi nepřišlo natolik dobré, aby to za to stálo, vedlejším projektům jsem se vůbec nevěnoval, a celkově jsem veškerý svůj volný čas trávil nic neděláním na internetu.
Jistě to také znáte. Chvíli jste na Facebooku, mrknete na nějaké video na Youtube, zkontrolujete maily, přečtete si novinky a znovu na Facebook. Najednou je den pryč. Večer si maximálně pustíte nějaký film, a druhý den odznovu. Pokračování textu „Zažil jsem kreativní blok a pak BOOM!“

Zažil jsem kreativní blok a pak BOOM!