Vyhodnocení soutěže o webhosting

Tak, soutěž o webhosting skončila a vítěz už je znám.
Bohužel, musím se přiznat, že jsem počítal s větší účastí. Na tři jednoduché otázky nakonec odpovídalo pouze 8 lidí, z toho 5 odpovědí bylo správných. Pokračování textu „Vyhodnocení soutěže o webhosting“

Vyhodnocení soutěže o webhosting

Soutěž o webhosting Wedos

Dnes pro Vás mám článek, který sice nebude tolik nabitý informacemi, ale přesto věřím, že se Vám bude líbit.
Dlouho přemýšlím, jak blog zatraktivnit, a získat nové návštěvníky. A tak jsem si pro Vás připravil soutěž. Cenou pro vítěze bude webhosting NoLimit od společnosti Wedos.

Pravděpodobně se zde brzy objeví další dvě takovéto soutěže (každá o jeden webhosting), a tak aby nebyly články informativně prázdné, v každém z nich porovnám zmiňovaný hosting se třemi konkurenčními nabídkami, ať zjistíme, kdo je opravdový „král“.
Pokračování textu „Soutěž o webhosting Wedos

Soutěž o webhosting Wedos

V poslední době mám štěstí v soutěžích

Poslední dobou nedodržuji zrovna takovou frekvenci článků, jakou bych chtěl. Napadají mě spíše různé drobnosti a postřehy, které by se hodily snad na oznámení na twitteru, než na samostatný článek na blogu. Také je to dost tím, že nyní startuji další 2 weby, a to mi zabírá hodně času.
Jednou z těchto drobností je, jak nezvykle se mi v poslední době začalo dařit v různých soutěžích. Dnes mi přišel opět jeden mail s oznámením o další výhře, a rozhodl jsem se proto podělit se a napsat tento článek. Pokračování textu „V poslední době mám štěstí v soutěžích“

V poslední době mám štěstí v soutěžích