Když Analytics ukazuje jiný počet konverzí než Sklik

Ať už osobně, nebo někde na Webtrhu, často se setkávám s dotazy proč Google Analytics ukazuje jiný počet konverzí, než třeba Sklik. A často je to také doplněno tím, že PPC systémy lžou a dávají uživatelům podvodná data.

Nedávno jsem na ten stejný problém narazil u jednoho klienta, kterému spravuji PPC. Naměřený rozdíl v obratech Sklik vs. GA byl v řádech miliónu Kč, což už není málo.

Jak je to tedy s tímto rozdílem doopravdy, která data jsou správná a co s tím dělat?
Pokračování textu „Když Analytics ukazuje jiný počet konverzí než Sklik“

Když Analytics ukazuje jiný počet konverzí než Sklik

Můj první affiliate web – čím začít?

V poslední době na internetu pronikám čím dál více do komunity lidí, kteří již mají bohaté zkušenosti v různých oborech, jsou více či méně úspěšní, a já se z jejich blogů dozvídám velmi užitečné informace, které mě vždy posouvají o krůček dál. Rozhodl jsem se, že je už na čase se pořádně začít věnovat jednomu projektu, který by mi konečně začal vydělávat nějakou částku každý měsíc.
MFA weby už nejsou co bývaly, a asi by mě to už ani nebavilo. Zkusím si něco pro mě úplně nového.
Rozhodl jsem se, že se začnu věnovat mému úplně prvnímu affiliate webu. Ano, svému prvnímu, takže nečekám žádné zázraky. Spíše si od toho slibuji, že se zase v něčem zlepším, vyzkouším něco nového, a i kdyby z toho nic nebylo, budu mít další cennou zkušenost. Pokračování textu „Můj první affiliate web – čím začít?“

Můj první affiliate web – čím začít?