Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku

Facebook propagace graf
Na Facebooku vlastním jednu stránku, kterou využívám maximálně pro testování, a právě pomocí ni jsem se rozhodl vyzkoušet placenou propagaci příspěvků.
Do budoucna totiž plánuji jeden můj projekt marketingově šířit právě pomocí sociálních sítí (mimo jiné), a tak jsem chtěl vědět, s čím zhruba můžu počítat.

Dnešní příspěvek bude na čtení velice nenáročný, vše podstatné se dá vyčíst z přiložených obrázků. Pokračování textu „Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku“

Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku

Jak jsem se pokusil začít vydělávat na blogu

Asi jako každý majitel blogu či webu, i já bych velice rád získal za psaní na mém blogu alespoň nějakou finanční odměnu. Když už nic, tak alespoň na pokrytí nákladů spojených s doménou a hostingem. Za chvíli to bude už skoro rok, co sem přispívám články, nějaké ty ranky, které jsou pro spoustu lidí jediným měřítkem kvality webu jsem také získal, tak jsem si řekl, že bych se již mohl pokusit blog trochu zpeněžit.
Rozhodl jsem se otestovat 3 výdělečné systémy, které se mi na českém internetu nejvíce zalíbily. No a jak jsem dopadl? Pokračování textu „Jak jsem se pokusil začít vydělávat na blogu“

Jak jsem se pokusil začít vydělávat na blogu