Prodávám balíček domén k herní novince

Když jsem se asi před půl rokem dozvěděl, že má vyjít nová FPS střílečka Medal of Honor – Warfighter, měl jsem jasno. Chtěl jsem koupit dobrou doménu, dokud je čas, a vybudovat na ní kvalitní portál o této hře, který by samozřejmě byl napojen na nějaký affiliate pro prodej hry.
Když vyšel Battlefield 3, tak jsem zaspal, a docela mě štvalo, když jsem viděl, jakou má hra prodejnost a já z toho nemám ani korunu 🙂
Nyní má vyjít nový Medal, který je snad ještě slavnější než onen Battlefield. Navíc poběží na stejném enginu Frostbite 2, což je vrchol současnosti, s jakým se ve hrách můžeme setkat. Podle mě se dá tedy předpokládat, že prodejnost tohoto titulu bude opět hodně vysoká.
Pokračování textu „Prodávám balíček domén k herní novince“

Prodávám balíček domén k herní novince

Provizní systém od Wedosu

Poté, co Aukro ukončilo svůj Partnerský program, toho moc dobrého na českém internetu nezbylo, co se propagování a následného výdělku týče.
Podle mě je nyní jednoznačně nejlepší k propagaci hostingové a doménové centrum Wedos. Jejich provizní systém nabízí opravdu krásné odměny, ke kterým je celkem snadné se dopracovat při troše vynaloženého úsilí. Pokračování textu „Provizní systém od Wedosu“

Provizní systém od Wedosu