WordPress pluginy pro Facebook komentáře

Téměř před dvěma lety jsem psal o tom, že zvažuji přidání Facebookových komentářů pod článkem zde na blogu.
Nakonec jsem tuto možnost zavrhl a zůstal u klasických WordPressových komentářů (ruku na srdce, polovina lidí zde komentuje kvůli zpětnému odkazu :)).
Nyní ale rozjíždím jeden web, kde tvoří téměř 75% návštěvnosti právě příchozí skrze Facebook. Tam si to o nasazení Facebook komentářů přímo říká.
Pokračování textu „WordPress pluginy pro Facebook komentáře“

WordPress pluginy pro Facebook komentáře

Chybné zobrazení Facebooku II.

Po delší době zde pro Vás mám pokračování jednoznačně nejúspěšnějšího článku na blogu Jak na chybné zobrazení Facebooku (bez CSS).
Pod původním článkem je právě nyní 80 komentářů, a je tedy vidět, že s tímto problémem se setkalo již hodně lidí.
Bohužel, ne všem však pomohlo řešení z prvního článku. V diskuzi se naštěstí objevilo několik dalších tipů, a jedna rada, která zdá se, zatím zabírá všem. Zde tedy je… Pokračování textu „Chybné zobrazení Facebooku II.“

Chybné zobrazení Facebooku II.

Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku

Facebook propagace graf
Na Facebooku vlastním jednu stránku, kterou využívám maximálně pro testování, a právě pomocí ni jsem se rozhodl vyzkoušet placenou propagaci příspěvků.
Do budoucna totiž plánuji jeden můj projekt marketingově šířit právě pomocí sociálních sítí (mimo jiné), a tak jsem chtěl vědět, s čím zhruba můžu počítat.

Dnešní příspěvek bude na čtení velice nenáročný, vše podstatné se dá vyčíst z přiložených obrázků. Pokračování textu „Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku“

Vyzkoušel jsem propagaci příspěvku na Facebooku

Jak na chybné zobrazení Facebooku (bez CSS)

Nyní jsem skoro den řešil problém na mém notebooku, kdy se mi začaly špatně zobrazovat stránky Facebooku, a některé weby se mi nenačítaly vůbec. Začalo to tím, že jsem si vzal dovolenou, a odjel k rodičům, kde mají pomalý, ale opravdu pomalý internet.

Jako prohlížeč používám Chrome od Google. V tom se mi ale Facebook zobrazil jakoby bez CSS stylů. Tedy zarovnaný doleva, bez obrázků, formátování textu, apod. V ostatních prohlížečích se mi FB nenačetl vůbec. Kdyby se mi nenačetl ani v tom Chrome, smířil bych se s tím, že to prostě nejde. Ale protože se mi načetl bez CSS, začal jsem zkoumat čím to je. Pokračování textu „Jak na chybné zobrazení Facebooku (bez CSS)“

Jak na chybné zobrazení Facebooku (bez CSS)

Neměňte Facebook. Jsme závislí!

Také jste si všimli, že při každé, i té sebemenší změně prostředí Facebooku se davy bouří, nadávají, prskají a haní nový vzhled či funkci?
Ono se podle mě není čemu divit. Lidé (a především dnešní mládež) jsou na této modré droze čím dál více závislí, a tak zuří pokaždé, když se dozvědí, že se „jejich miláček“ trochu změnil. Asi by se to dalo přirovnat ke stavu, kdy člověku, který je silně závislý na heroinu podstrčíte něco úplně jiného. Zní to smutně, ale je to tak. Úplně si dovedu představit ty pochody v hlavě závisléhoPokračování textu „Neměňte Facebook. Jsme závislí!“

Neměňte Facebook. Jsme závislí!

Nebuďte na Facebooku za hlupáky

Poslední dobou mě začínají čím dál tím víc rozčilovat pozvánky do pochybných skupin, rozesílaný spam, a v nejhorším případě chytré aplikace, které se „jaksi sami“ šíří po Facebooku. Ony se vlastně ani tak nešíří sami, ale šíří je samotní uživatelé Facebooku, resp. jejich hloupější část.
Jistě jste se sami (tedy pokud Facebook používáte) setkali se stránkami či skupinami, které měli velice poutavý název, ale pro zobrazení obsahu jste museli splnit jednoduchou podmínku, tedy např. „pro zobrazení musíte pozvat všechny svoje přátele“, nebo „aby se Vám zobrazilo video, musíte kliknout na sdílet“. Pokračování textu „Nebuďte na Facebooku za hlupáky“

Nebuďte na Facebooku za hlupáky