V poslední době mám štěstí v soutěžích

Poslední dobou nedodržuji zrovna takovou frekvenci článků, jakou bych chtěl. Napadají mě spíše různé drobnosti a postřehy, které by se hodily snad na oznámení na twitteru, než na samostatný článek na blogu. Také je to dost tím, že nyní startuji další 2 weby, a to mi zabírá hodně času.
Jednou z těchto drobností je, jak nezvykle se mi v poslední době začalo dařit v různých soutěžích. Dnes mi přišel opět jeden mail s oznámením o další výhře, a rozhodl jsem se proto podělit se a napsat tento článek. Pokračování textu „V poslední době mám štěstí v soutěžích“

V poslední době mám štěstí v soutěžích

Prodávám balíček domén k herní novince

Když jsem se asi před půl rokem dozvěděl, že má vyjít nová FPS střílečka Medal of Honor – Warfighter, měl jsem jasno. Chtěl jsem koupit dobrou doménu, dokud je čas, a vybudovat na ní kvalitní portál o této hře, který by samozřejmě byl napojen na nějaký affiliate pro prodej hry.
Když vyšel Battlefield 3, tak jsem zaspal, a docela mě štvalo, když jsem viděl, jakou má hra prodejnost a já z toho nemám ani korunu 🙂
Nyní má vyjít nový Medal, který je snad ještě slavnější než onen Battlefield. Navíc poběží na stejném enginu Frostbite 2, což je vrchol současnosti, s jakým se ve hrách můžeme setkat. Podle mě se dá tedy předpokládat, že prodejnost tohoto titulu bude opět hodně vysoká.
Pokračování textu „Prodávám balíček domén k herní novince“

Prodávám balíček domén k herní novince

CZ doména za 15Kč/rok od Active24

cz doména za 15Kč/rokJeště včera jsem se zde v jednom komentáři vyjádřil, že sem nechci vkládat více článků za den, a pak dlouho nic. Nyní jsem ale narazil na něco, s čím by byla škoda se nepodělit s ostatními. Webhostingová společnost Active24 oslaví ve čtvrtek 15. března 2012 svoje 15. narozeniny na českém trhu, a k tomuto výročí si připravili akci, kdy budou prodávat .cz domény za pouhých 15Kč (cena za roční registraci) Pokračování textu „CZ doména za 15Kč/rok od Active24“

CZ doména za 15Kč/rok od Active24

Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ

Znáte televizní reklamu „Fajnovky za dvacku“ ? Dokážu si vybavit i její verzi s prodejem domén
„Co dneska pořídíte za 20KČ? Doménu? To těžko.“ Nyní to ale možné je.
Na mém minulém blogu jsem v několika článcích chválil českou webhostingovou společnost Wedos. Nyní nemám jinou možnost, než je opět chválit. Svoje ceny drží už tak hodně při zemi, a navíc u nich jedna cenová akce střídá druhou. Nyní nabízejí registraci .eu domény za 20KČ (24 vč.DPH) na rok.
Za tuto cenu můžete pořídit např. info doménu přes GoDaddy, ale tyto domény jsou již hodně probrané (hlavně kvůli jejich ceně, a ideálnímu použití pro tzv. MFA weby). Naopak spousta poměrně zajímavých domén s koncovkou .eu je ještě stále volných, a podle mě i působí mnohem seriozněji, než .info domény.
Pokračování textu Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ“

Wedos „rozdává“ domény – .eu za 20KČ