Jednorázový bonus 500 Kč za založení účtu v mBank

Více než před dvěma roky jsem psal o možnosti výdělku za založení bankovního účtu Zuno (mimochodem stále aktuální). Tenkrát se mi opravdu ozvalo hodně lidí, kteří chtěli zaslat pozvánku, a získali tak svoje bonusy.
Nyní jsem narazil na podobnou akci u mojí mBank. Novým klientům kteří si do 15.2.2015 založí mKonto automaticky připíší na účet jednorázovou odměnu ve výši 500 Kč. Pokračování textu „Jednorázový bonus 500 Kč za založení účtu v mBank“

Jednorázový bonus 500 Kč za založení účtu v mBank

8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit

V mém životě jsem za poslední rok zažil celkem dost změn, a musím uznat, že většina z nich mě posunula hodně dopředu. Díky následujícím 8 krokům se mi také začalo lépe dařit i finančně. Přitom je to tak jednoduché. Celý článek by se dal shrnout do poučení „Chceš ušetřit? Tak zbytečně neutrácej!“.
Podívejte se, jak se to podařilo mně v konkrétních číslech. Pokračování textu „8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit“

8 kroků, díky kterým se mi daří šetřit

Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno

Vím, nadpis nezní moc důvěryhodně, ale nebojte se, nejedná se o žádnou podvodnou firmu, ale o českou, ověřenou společnost, která opravdu bez práce a bez jakýchkoliv poplatků či závazků nabízí jednorázový přivýdělek až do výše 15 000 Kč!
Mnozí z Vás už možná tuší, že se jedná o bankovní společnost ZUNO a přestávají číst, protože už zde svůj účet mají. Pokud ne, doporučuji číst dále. Nemáte o co přijít.
Pokračování textu „Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno“

Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno

Prchám od České Spořitelny

Jelikož teď pracuji v Praze, vždy, když přijíždím po D1, uchvacují mě paláce za miliardy, kterými Vás Praha vítá. Jsou to sídla velkých firem, často různých bankovních společností. Člověk když to vidí, hned ho musí napadnout, kde na to ty firmy berou peníze.. Pak se stačí podívat na pohyby financí na Vašem účtu, a je úplně jasné, odkud tyto peníze jsou. Tím narážím například na tolik omývané nesmyslné bankovní poplatky. Pokračování textu „Prchám od České Spořitelny“

Prchám od České Spořitelny