Upgrade na Windows 8 za $39,99

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Microsoft vydal v pondělí (2.6.) zajímavou zprávu týkající se možnosti upgrade vašich stávajících Windows na novou verzi tohoto OS. Tato zpráva informuje o cenově výhodném přechodu ze starších verzí (Windows XP / Vista / 7) na nejnovější verzi systému – Windows 8.

Pomocí programu Windows 8 Upgrade Assistant si budete moci svůj systém aktualizovat na nové „osmičky“, konkrétně na verzi Professional, za $39.99, tedy zhruba 800KČ.

To je již hodně přátelská cena u Microsoftu. Např. Windows 7 Professional se nyní prodávají za cenu přes tři tisíce korun.

Bude se jednat o staženou aktualizaci, kterou si budete moci stáhnout např. na USB disk (.ISO soubor), nebo vypálit jako bootovací DVD. V případě zájmu o kompletní krabicovou verzi s originálním DVD zaplatíte v rámci upgrade $69.99 (~ 1400KČ). Finální cena po datu vydání bude samozřejmě mnohem vyšší.

 
Otázkou zůstává, jestli se tento upgrade vůbec vyplatí. Osobně jsem s Win7 naprosto spokojený, a dle této akce soudím, že i samotný Microsoft má strach z přijetí nového rozhraní Metro veřejností…

 

Windows 8 upgrade

Zdroj: http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/07/02/upgrade-to-windows-8-pro-for-39-99.aspx

Upgrade na Windows 8 za $39,99

8 komentářů: „Upgrade na Windows 8 za $39,99

  1. Ano, i já si to myslím. Tento upgrade pravděpodobně zvolí ti, co mají novější PC, ale vlastní ještě „pouze“ XP, popř. ti, co ještě nestihli přejít z Visty na W7.
   Ale zbavovat se „sedmiček“ jenom kvůli rozhraní metro, tam podle mě moc lidí nenalákají.

 1. Rozmýšľam o update na Windows 7, ale aj tých 15€ by mi bolo ľúto, ešte počkám ako sa to bude vyvýjať. Inak metro sa dá vypnúť a zapínanie systému trvá kratšie.

 2. j, myslel som 8, na PC mám XP a na notebooku 7. Bolo by dobré dať na 2GB RAM Win 7? čítal som o tom na nete ale či nemáš nejaké skúsenosti. S tou 8 by boli akurát problémy (ešte nejaké prípadné nefunkčné apps), kvôli rýchlejšiemu zapínaniu sa asi neoplatí keď notebook zapnem raz za deň, inak je stále uspaný.

  1. Vlastní zkušenosti nemám, ale pár lidí s 2GB ram normálně W7 používá a jsou spokojení 😉
   Já to řeším stejně, notebook akorát uspávám, a i kdyby ne – rozdíl v řádech vteřin by pro mě nebyl důvod opouštět OS, se kterým jsem maximálně spokojený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*