Co jsou to binární opce?

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Ještě nikdy jste tento termín neslyšeli? Nebo se o něm baví vaši kamarádi, ale pro vás zůstává toto spojení utajené? Binární opce je jeden z několika možných druhů obchodování na burze. Takže pokud zrovna hledáte nějakou možnost, jak si vydělat peníze, narazili jste na jednu z nich. Pozorně čtěte, pokud se chcete o tomto druhu obchodování dozvědět více.

Binární opce jsou totiž jedním z nejjednodušších a dostupných způsobů obchodování na internetu, potažmo na burze. Jak už název napovídá, celý obchod může skončit pouze dvěma způsoby. Tou první, je zisk, tou opačnou je ztráta. Možná to zní jako hazard, ale % svých ziskových obchodů zvýšíte, pomocí studování binárních opcí. Je super, že vždy hned přesně víte, jak jste dopadli.

Obchodování probíhá přehledně a hlavně rychle, což je určitě výhodou tohoto druhu „podnikání“. Vše se řídí cenou komodit, což je věc, která vás zajímá, když chcete investovat svůj kapitál. Můžete obchodovat například s akciemi Applu, nebo měnové páry EUR/USD, co zvolíte, je vždy pouze na vás! A co vás tedy zajímá? Je to pokles či růst fixního kurzu, který je nastavený na každé aktivum. Řekněme tedy, že v tuto chvíli mají akcie Applu nějakou hodnotu, a naším úkolem je udělat správnou predikci, zda se hodnota vzroste, nebo poklesne pod hodnotu, na které jsme do obchodu vstoupili. Celý princip binárních opcí, je opravdu jednoduchý a není se čeho bát.

A proč je tento způsob obchodování nyní tak populární? Nejde jen o tu jednoduchost, ale také o fakt, že neriskujete takový kapitál, jako při jiném druhu obchodování. Je čistě na vás, kolik peněz do obchodu vložíte a jak s nimi bude nakládat. Je také pouze na vás, kdy budete obchodovat a s čím. A především, je na vás, jak moc binárním opcím porozumíte a kolik čau jim obětujete. Nikdo za vás studovat nebude.

Na internetu existuje spousta možností, jak si peníze vydělat, ale oproti ostatním případům je toto nejméně rizikový způsob. Samozřejmě doporučujeme před začátkem obchodování značně prostudovat, co jsou to binární opce a zda vám to za to stojí. Obchodovat s binárními opcemi může každý, ale ne každému tento druh obchodovaní sedne a hlavně, ne každý u někoho vydrží. Pokud už se rozhodnete zkusit tento druh obchodovaní, je velice důležité vybrat si nějakou společnost u které budete obchodovat, tzv. brokera. Zde je seznam doporučených brokerů, u kterých se nemusíte bát obchodovat. Důležité, je také vybrat si aktivum, s kterým budete obchodovat, každé aktivum je v hodné obchodovat jinou denní dobu. Některé aktiva je lehčí obchodovat, některá jsou těžší. K vyzkoušení je také na internetu několik demo účtu s reálnými fixními kurzy a možnostmi, jak investovat, kde si můžete zkusit, zda jste již připravenu na opravdový obchod. Je to skvělá možnost, prověřit si, co jsme se naučili a jestli do toho opravdu chceme jít, předtím, než začneme obchodovat s reálnými penězi.

nahledovy-obrazekPokud jste student, nebo hledáte nějakou možnost přivýdělku, tak právě Binární opce vám toto mohou nabídnout. Za relativně krátkou dobu, jste schopní, vydělat si pěkné peníze. Oproti způsobům jako je Forex, sice tento druh investic nepřináší tak velký profit, ale také při nezdaru nepřijdete o velké množství peněz a máte tak šanci se z chyb poučit. K tomu všemu je investice lehká, rychlá a v případě, že této problematice budete věnovat svůj čas, budete moci přivydělat slušné peníze buď ke svému běžnému platu, nebo jen tak. Minimální vklady se pohybují kolem 2000,- Kč a většina brokerů vám k vašemu kapitálu dá klidně stejnou částku na víc, jako uvítací bonus.

Pořád váháte, zda tento druh obchodování zkusit? Tak ještě několik dalších faktů. Pro tento způsob obchodu nemusíte být génius, nemusíte ovládat matematiku, nemusíte umět složité rovnice, abyste si mohli profitovat. Prostě investujete na základně světové hladiny fixního kurzu a učiníte predikci, zda zrovna půjde hladina dolů nebo nahoru je možné se to lehce naučit. K tomu všemu obchodujete z domova, kdy chcete, existují i mobilní aplikace, takže můžete být opravdu online kdekoliv a kdykoliv.

Pro obchodování se používají strategie. Jsou strategie základní, ale i strategie, které jsou dost složité. Zde je příklad nejjednodušší strategie, kterou je možné se naučit a podle které se můžete řídit.

Fundamentální strategie – V rámci tohoto způsobu obchodování s binárními opcemi jde o předpovídání budoucího vývinu trhu. Tato strategie pak vychází ze statistik.

Samozřejmě strategií je více nebo si můžete vytvořit svou vlastní, ale důležitým faktem je si před začátkem vše důkladně vyzkoušet a vědět, že mi tento druh obchodování vyhovuje.

Teď už je jen na vás, zda tento druh možného výdělku zkusíte nebo nezkusíte. Já věřím, že tento článek byl pro vás užitečnou věcí a poskytl dobré informace a nezbývá mi než věřit, že vás přivede k dobrým ziskům. Na závěr, bych chtěl říct, ať nepodceňujete studování binárních opcí, je to důležitým faktorem, pro úspěšné obchodování. Přeji vám hodně štěstí!

Jiří Procházka (opcebinarni.com)
 

Co jsou to binární opce?