V poslední době mám štěstí v soutěžích

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Poslední dobou nedodržuji zrovna takovou frekvenci článků, jakou bych chtěl. Napadají mě spíše různé drobnosti a postřehy, které by se hodily snad na oznámení na twitteru, než na samostatný článek na blogu. Také je to dost tím, že nyní startuji další 2 weby, a to mi zabírá hodně času.
Jednou z těchto drobností je, jak nezvykle se mi v poslední době začalo dařit v různých soutěžích. Dnes mi přišel opět jeden mail s oznámením o další výhře, a rozhodl jsem se proto podělit se a napsat tento článek.
 

Registrace milionté .cz domény

Logo .cz doményMožná jste někteří z vás zaznamenali a sami se zúčastnili soutěže na webu 404m.com, kde byl úkol tipnout si čas registrace milionté .cz domény (hh:mm:vv). Soutěžilo se o službu inPage Standard včetně vlastní domény.
Přesto, že se jednalo jenom o tip, zkoušel jsem trochu taktizovat. Spousta lidí se nevěnuje webům jako svému hlavnímu příjmu, chodí normálně do práce, jako třeba já. Webům, a tedy i koupi nových domén se tak věnuji až po práci. Zrovna tak studenti po škole. Programátoři zase často žijí svůj noční život.
Vím, mohlo to být kdykoliv, ale z těchto předpokladů mi něco říkalo, že to bude někdy odpoledne, nebo večer.
Zkusil jsem si tipnout čas 17:18:19 a hádejte.. Byl jsem pouhých 6 minut od přesného času 🙂 Takže jedna z výher zde putovala ke mě.
 

100.000 domén u Wedos

U domén ještě chvíli zůstaneme. Zatímco českých domén bylo v tuto chvíli již milión, Wedos se zase blížil k metě 100k registrovaných domén (všech dohromady). Ten, kdo si zaregistruje právě tu 100 000. v pořadí, něco vyhraje (nějak jsem ani nevěděl co, a po této soutěži jsem se ani nepídil).
Jak jsem zmínil v úvodu, rozjíždím nyní 2 nové weby. Pro oba mám nové domény.
Druhá registrovaná sice nebyla tou výherní, ale den registrace jsem trefil, aniž bych to tušil, a registroval jsem si ji jen 39 minut před doménou No. 100 000 (ta byla registrována 23.11. v 21:07).
To samozřejmě není žádná výhra, ale spíše zajímavost. Také se mi to zdálo docela těsné.
 

Soutěž o nejlepší affilweb

V jednom z posledních článků jsem začal psát o tvorbě mého prvního affiliate webu. Ten je napojen na partnerskou síť DoDobros, která vyhlásila soutěž o nejlepší/nejhezčí partnerský web. Vítězovi pak měla být navýšena jeho provizní odměna. Ve výhru jsem moc nedoufal, ale přesto jsem se přihlásil, a před pár dny jsem obdržel mail, ve kterém mimo jiné stálo toto:
Vyhodnocení soutěže DoDohop

Tato výhra mi udělala asi největší radost. Web sice tepráv rozjíždím, a ani nevím, jestli stihnu nějakou konverzi. Ale dalo mi to hlavně další motivaci v této práci pokračovat, a potvrzení, že se vyplatí hrát si s každým detailem a dělat věci pořádně.
 

Wedos podruhé – vylosované objednávky

Tohle nebývá nic neobvyklého, a ostatním lidem se to děje asi celkem běžně. Mě se to ale stalo poprvé (a to nakupuji u Wedosu docela pravidelně. Minulý měsíc jsem u nich měl 3 objednávky, a z toho 2 byly dnes vylosovány a jako odměnu jsem získal dodatečnou slevu 2x 20% na webhostingy, VPS, či dedikované servery.
 

Na závěr

Je to zajímavé, že se mi nyní během tak krátké doby podařilo zaznamenat tolik soutěžních úspěchů. Jsem jeden z těch, který si může říct „doteď jsem nikdy nic nevyhrál“. No, a ono to vlastně stále platí – na první místo jsem stále nedosáhl. Ale i tak mám z úspěchů velkou radost, a vůbec bych se nezlobil, kdyby to takhle šlo pořád a ve všem.

Přemýšlím, že bych zde na blogu mohl také čas od času udělat nějakou soutěž. Určitě by to zvýšilo atraktivitu webu, čtenáři by se možná více vraceli, a ještě by byli odměněni. Napadají mě soutěže např. o domény, nějaké online služby, nebo něco hodnotného, např. Flash disky.
Otázkou je, jestli je tento blog dost atraktivní pro pořádání soutěží, a zda by o to byl vůbec zájem… ?

V poslední době mám štěstí v soutěžích

4 komentáře: „V poslední době mám štěstí v soutěžích

  1. Gratulujem k výhram, myslím že súťaž s požiadavkou zdieľať článok so súťažou cez siciálne siete (napríklad twitter a použiť mention) by pomohola zviditeľniť web, otázne je do akej miery

    1. Ahoj. Ano, tohle by mohla být jedna z variant. Otázka je, jak to vynahradit těm, co twitter nemají… já sám jsem ho začal používat nedávno, a teprve pořádně zjišťuji, jak funguje 🙂
      I když, tohle by na soutěž bylo hodně snadné, to bych viděl na soutěž o .eu domény za 30 Kč 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*