Skoro měsíc jsem nic nenapsal. Proč?!

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Je to skoro k neuvěření, ale skoro měsíc jsem sem nevložil žádný článek. Až si sám kladu otázku, jak je to vůbec možné. Když jsem psal svůj první článek, měl jsem s blogem určitě jiné cíle.
Vysvětlení je velice jednoduché, prostě nebyl čas 🙁 V hlavě se mi rodilo spousta myšlenek na zajímavé články, ale už jsem se bohužel nedostal k tomu, abych je převedl na papír, resp. do „jedniček a nul“.
Spoustu času, který jsem dříve trávil znuděně u internetu, nyní věnuji svým koníčkům a své přítelkyni. Jako bych začal znovu žít i ten offline život. Říkal jsem si, že asi nikoho nebudou zajímat články z mého osobního života, a že všem bude naprosto ukradené, kde jsem byl na výletě. Abych ale vysvětlil moji neaktivitu na blogu, proč nenapsat o tom, kde jsem byl, a co jsem dělal (samozřejmě – bez detailů).

Výlet do Beskyd + ZOO Lešná

Jedna z nejhezčích vzpomínek, za uplynulý měsíc je určitě z víkendového výletu do Beskyd, do okolí Pusteven, sochy Radegasta, atd. I když už bylo poměrně chladno, byl to moc hezký výlet, a mohu ho doporučit každému, kdo má rád alespoň trochu přírodu. Vyrazil jsem tam s přítelkyní autem, naslepo. Ze všech stran republiky se tam dostanete celkem pohodlně po dálnici, a s ubytováním v tomto období není nejmenší problém. Nás ubytovali v prvním penzionu na který jsme narazili, a ještě nám udělali hezkou cenu. Za ty výhledy to pak určitě stojí. Jeden den jsme si nechali asi na nejhezčí ZOO u nás, a sice v Lešné, na okraji Zlína (což je od Radegasta opravdu kousek). Že je nejhezčí soudím jednak podle sebe, a jednak to tvrdí každý, kdo tam někdy byl. Asi jedině tady přijdete s většinou opravdu do vstyku. (např. na opice, klokany, nebo ptactvo se nedíváte skrze mříže, ale procházíte přímo jejich výběhem/voliérou). A to podotýkám, že byl listopad, v létě se tam chystáme znovu, protože spousta zvířat již byla zazimovaných.

Krav Maga

Další novinka, kvůli které mi utekl alespoň jeden článek je, že jsem začal chodit do kurzu sebeobrany v pražské Krav Maga Academy, přesněji řečeno začal jsem se učit izraelské bojové umění Krav Maga. V dnešní době člověk nikdy neví, kdy bude něco podobného potřebovat, takže jsem si řekl proč ne. Kdo by netušil, o co jde, můžete se podívat např. na toto video, kde uvidíte opravdového profíka. Zjednodušeně řečeno, jedná se o sebeobranu proti přesile/noži/zbrani, čili přesně to, s čím se člověk může potkat na ulici.

Už jsem říkal, že mám novou přítelkyni? 🙂

A to doporučuji Vám všem, kdo svoji drahou polovičku ještě nemáte. Už se Vám moc často nebude stávat, že byste se doma nudili u internetu, že jste svůj čas mohli využít lépe, atd. Alespoň u mě to tak je na 100%, a ve svém životě vidím velkou změnu. Potom si stačí všímat opravdových detailů… Např. já byl minulý týden v kině – asi po roce a půl 🙂 Nebo ten výlet – nikdy by mě nenapadlo, že sám od sebe na něco takového přistoupím, a nakonec jsem nelitoval (a nelituji) vůbec ničeho.
„Člověk tak nějak najednou má pro co žít“
Vím, že Vás určitě nezajímá moje soukromí, nebo moje pocity, ale uvedl jsem to zde spíše jako jeden z důvodů, kterým nyní věnuji svůj čas.

To samozřejmě neznamená, že s blogováním končím. Spíše berte článek jako omluvu za skoro měsíční pauzu, a jako informaci o tom, že jsem ještě naživu.

Skoro měsíc jsem nic nenapsal. Proč?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*