Budu „IN“ – budu blogovat

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Ahoj čtenáři.
Tímto úvodním příspěvkem bych Vás chtěl přivítat na mém novém blogu. Budu zde psát články z oblasti software a hardware, internetu, možnosti výdělku na internetu, budu sem vkládat mnou vytvořené WordPress šablony, ale pravděpodobně budu často psát i články, které s výše zmíněnými tématy nemají vůbec nic společného. Tím mám na mysli články z oblasti osobního rozvoje, zkušeností ze života, moje „fylozofické“ úvahy, a samozřejmě nesmí chybět něco k pobavení.


V dnešní době, kdy stále čím dál více lidí tráví spoustu svého volného času na internetu, a já jsem bohužel jedním z nich, jsem se rozhodl, že tento čas také využiji k něčemu užitečnému, tedy psaní svého vlastního blogu. V hlavě se mi rodí spousta myšlenek či názorů, a proč je tedy nezačít psát, a nepodělit se s nimi s ostatními, v ideálním případě s ostatními diskutovat pomocí komentářů.

Psaní článků, potažmo vlastního blogu ve mě navíc zanechává i dobrý vnitřní pocit – zmíněný čas jsem využil k něčemu užitečnějšímu, vidím za sebou nějakou odvedenou práci, a navíc tím mohu třeba i někomu pomoci, pokud se bude jednat např. o nějaký psaný návod.
Dříve jsem již jeden blog psal, měl velmi podobné zaměření, jako bude mít tento, a musím říct, že jsem ho vypracoval v poměrně slušný web, kam se čtenáři vraceli. Doufám, že totéž se mi povede i zde. Onen dřívější blog jsem za vidinou zisku prodal, čehož dnes lituji. Jak jsem zmínil výše, častokrát mám v hlavě myšlenku na zajímavý článek, ale bohužel ho nemám kam vložit. Proto jsem se rozhodl začít od začátku, založit nový web, a nic už si nenechávat jenom ve svojí hlavě.

Blog je také výborný způsob, jak nenásilnou formou získat reference. Člověk nikdy neví, co mu život postaví do cesty, nebo čím se bude živit za pár let. Možná to některé z Vás překvapí, ale i psaním článků se dá slušně vydělat. Pokud se tím ale chce někdo živit, musí psát opravdu kvalitní a poutavé texty, za který bude někdo ochoten zaplatit. Mluvím zde o tzv. copywriterech. Sám jsem se chtěl stát jedním z nich, ale dobře vím, že v současné době na to prostě nemám. Můj blog mi tedy poskytne ideální příležitost k tréninku v psaní článků, a získám také tolik ceněné reference (ukázky mojí tvorby), bez kterých to prostě nejde.

No, dost bylo slov na úvod. Doufám, že se Vám bude můj blog líbit, budete se sem vracet, a jak jsem zmínil, v ideálním případě i komunikovat pomocí komentářů pod články (diskuse jsem měl vždy nejraději).

Budu „IN“ – budu blogovat

2 komentáře: „Budu „IN“ – budu blogovat

  1. Je dobré mať blog, vždy nájdem na nete informácie ktoré chcem zostručniť či dať ďalej nie len zdieľaním na FB a pod. tak píšem po vlastnom. Tento blog patrí medzi moje najoblúbenejšie, ide ti to! 🙂

    1. Díky moc, snažím se. Zatím to tady teda zdaleko nedosahuje kvalit, jaké měl můj starý blog, když jsem se o něj staral. Ale tak ještě sem nepíšu ani rok, chce to vytrvat a jet furt dál 🙂
      Taky tě mám v RSS 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*