Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Vím, nadpis nezní moc důvěryhodně, ale nebojte se, nejedná se o žádnou podvodnou firmu, ale o českou, ověřenou společnost, která opravdu bez práce a bez jakýchkoliv poplatků či závazků nabízí jednorázový přivýdělek až do výše 15 000 Kč!
Mnozí z Vás už možná tuší, že se jedná o bankovní společnost ZUNO a přestávají číst, protože už zde svůj účet mají. Pokud ne, doporučuji číst dále. Nemáte o co přijít.

ZUNO má jako jediná banka o které vím něco na způsob partnerského programu, nazvaný myFriends.
Pravidla jsou velice jednoduchá, a asi nemá cenu nic zdlouhavě vypisovat.
Zkrátka za každého nového klienta, kterého k ZUNO přivedete, získáte 300 Kč (můžete přivést až 50 lidí), a každý, kdo takto přes Vás přijde a poprvé zaplatí kartou, získá odměnu 300 Kč také.
 

Teď jak to funguje trochu podrobněji

Přímo přes stránky ZUNA rozešlete na mail pozvánky Vašim kontaktům. Ten, kdo se zaregistruje a vytvoří si účet ZDARMA, bude navštíven kurýrem, který mu doručí smlouvu, a návod, jak přes internet aktivovat svůj účet. Od aktivace tohoto nového účtu máte jako doporučitel nárok na odměnu 300 Kč. Ta Vám bude připsána do 30 dní.
Nový klient si ihned v internetovém bankovnictví může zažádat o platební kartu (opět zdarma). Jakmile mu přijde, a on s ní poprvé zaplatí (stačí např. žvýkačky za 15 Kč), vzniká nárok na odměnu i jemu. Jeho 300 Kč se mu připíše na účet rovněž do 30 dní od této první platby.
 

Chápu, že mnozí teď máte pochybnosti. To je v pořádku, je to mentalita českého národa ve vztahu vůči bankovním institucím. Stačí si ale pročíst stránky ZUNA, a jejich ceník, a zjistíte, že opravdu nemáte co ztratit.
Zřízení tohoto účtu, vaše platební karta, platba kartou, i bankovní převody jsou zdarma. Tento výdělek Vás tedy doopravdy nebude stát absolutně nic! Navíc účet dál ani nemusíte vůbec používat, nemusíte jej ani chodit nikam rušit. Zkrátka vyberete si odměnu X-krát 300 Kč, které si pak klidně přepošlete na Váš účet u jiné banky, a na ZUNO můžete zapomenout (i když to nedoporučuji – já osobně jsem se Zuno Bank maximálně spokojený. Kompletně jsem se k nim přestěhoval od České Spořitelny).
Je jenom na Vás, jestli toho využijete nebo ne. Skutečně tím neporušíte žádné pravidla Zuna, ani nebudete muset zaplatit ani korunu.

Důležité je ještě zmínit, že nikdo přesně neví, kdy tato akce skončí. ZUNO v podmínkách „soutěže“ má napsáno, že akce končí 31.1.2012, ale že se automaticky prodlužuje o další měsíc, pokud předem neohlásí její konec. S článkem jsem proto dlouho čekal, protože jsem si myslel, že už to musí skončit, ale máme konec srpna, a akci stále neukončili.
 

Shrunutí důležitých bodů

  • za každého pozvaného člověka získáváte odměnu 300 Kč
  • každý pozvaný člověk získává 300 Kč po první platbě kartou
  • Zuno vyplácí tyto odměny do 30 dní
  • za založení účtu, jeho vedení, zrušení či nepoužívání, za převody ani za platby kartou nic neplatíte
  • nemusíte shánět další lidi, stačí se zaregistrovat, získat odměnu 300,- a se Zunem skončit 🙂
  • kdy akce skončí, to nikdo neví :-/

 

Jak tedy začít

Zaujala-li Vás tato nabídka, a chcete si přivydělat nějakou tu korunu navíc, budu rád, když se do Zuna přihlásíte na moje doporučení. Chcete-li získat svoji první odměnu 300 Kč, musí Vám někdo zaslat pozvánku na mail. To samozřejmě rád udělám (vyděláme na tom oba stejně).
Stačí, když do políčka níže zadáte Váš email, pomocí kterého se na Zuno budete přihlašovat, a já Vám na něj nechám zaslat pozvánku.

Váš Email

Ano, chci zaslat pozvánku do ZUNO Bank.


Samozřejmě, není-li Vám něco jasné, ptejte se pomocí komentářů. Pokusím se Vám vše vysvětlit.


P.S.: Někdo nabízí za registraci pod sebe odměnu ze svých 300 Kč. Viděl jsem už i odměnu 250Kč, a to prosím jako platbu předem. Osobně si ale myslím, že je zbytečné, abych za to ještě někoho vyplácel ze svého, riskoval, a měl na tom zisk 50Kč, zatímco nový klient by měl odměnu 300 + 250 Kč… Přeci jenom, je to „laskavost“ pro obě strany, oba získají stejný díl koláču. Komu nestačí odměna 300Kč, může se zaregistrovat sám na sebe, a o tuto odměnu přijít úplně… Pokud se zaregistrujete pode mě (vyplnění mailu výše), budu to alespoň považovat jako poděkování za tento článek 🙂

P.S.2: Pokud zde někdo začne parazitovat a psát komentáře typu „registrujte se pode mě, dám vám za to stovku“, tak je budu automaticky mazat.

Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno

4 komentáře: „Výdělek až 15 000 Kč téměř za nic – vyzkoušeno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*