Tip na jednoduchý výdělek. Bez práce, bez rizika

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Ačkoliv jsem vždy odmítal psát zde na blogu o sázkových kancelářích, a jiném hazardu, dnes mi to nedá, a podělím se s Vámi o zajímavý tip. Nejedná se totiž ani tak o hazard, protože v tomto případě nemáte co ztratit. Ano, bude se jednat o sázení, ale případnou prohru Vám sázková kancelář vyplatí zpět. Tak proč toho nevyužít, můžete jenom získat.

Sázková kancelář BetClic nabízí pro nově registrované klienty speciální akci, při které Vám v případě prohry vrátí Vaši vsazenou částku, a to až do výše 1000 Kč.
To nejlepší na tom je, že těchto vrácených 1000 Kč si můžete ihned nechat vyplatit zpět na svůj účet. Není zde žádná podmínka typu X protočení pro vyplacení bonusu, jako tomu bývá zvykem u jiných sázkovek.

Zkrátka v případě výhry – berete výhru, v případě prohry – berete zpět svůj vklad.

Tato akce platí pouze pro nové klienty, a pouze pro první sázku. Doporučuji tedy vložit si právě 1000 Kč, a klidně i trochu zariskovat, není co ztratit.
 Sázka u BetClic

Jsem v tom s Vámi

Samozřejmě, ani já jsem si tuto akci nenechal ujít.
Dnes jsem se na BetClic zaregistroval, a vzhledem k dnešním zápasům Ligy mistrů, a zítřejší Evropské lize jsem si rovnou vsadil.
Registrace, včetně vkladu peněz platební kartou zabrala ani ne 5 minut.
Pak už jenom zbývalo vybrat si zajímavé zápasy a vsadit.

Můj tip:

 • nebojte se zariskovat
 • zkuste se poohlédnout po rozšířených možnostech zápasů. Já například rád vsázím tipy jako „Padne více, než 1,5 gólu“ nebo „domácí vstřelí gól“.

Nakonec jsem si vybral 4 takovéto příležitosti, s celkovým kurzem 4,55. Buďto tedy odejdu pouze s moji tisícovkou, nebo budu mít 4 550 Kč. Tomu říkám slušná šance.

Registrovat se můžete zde.

Závěrem bych chtěl říci, že toto opravdu není placený PR článek, nebo můj pokus, jak na Vás skrze doporučení vydělat. Je to z mého pohledu zajímavá akce, a nenechávám si ji pro sebe. Odkazy v tomto článku neobsahují můj referenční kód. V případě, že mě budete chtít svojí registrací podpořit, můžete vyplnit do políčka Kdo Vás doporučil můj nick chicken9x04 – to nechávám na Vás.

Přeji hodně štěstí. Do komentářů můžete psát, jak jste dopadli, nebo jaké jsou Vaše tipy.

Tip na jednoduchý výdělek. Bez práce, bez rizika

15 komentářů: „Tip na jednoduchý výdělek. Bez práce, bez rizika

 1. Jan Žáček napsal:

  Betclick patří mezi podřadné sázkovky, která těžce obírá své klienty, slovo obírá bych nahradil okrádá viz články co udělali čechovi, který u nich vyhrál mega…

 2. Sice zajímavý tip, ale nevím. Klidně bych se zaregistroval (se zadáním reff. nicku nemám problém), ale na Betclic jsem četl tolik špatných referencí, že riskovat případné vrácení 1000Kč v případě příliš odvážné sázky se rovná rozumné sázce kdekoliv jinde… BTW: název sázkovky je BetClic, v článku je dvakrát uvedeno BetClick / pokud to tedy není úmysl na překlepovou optimalizaci samozřejmě 😀

  1. Aha, díky za zmínku, chyby jsem opravil. Úmyslné to nebylo, doopravdy jsem si myslel, že je to tak správně 🙂
   Jinak těch negativ ohledně BetClicu přibývá, a četl jsem i jeden zajímavý článek na netu, takže raději pro případné zájemce doplním toto info do textu, díky.

 3. Většina lidí, co si do sázkovky peníze vloží, tak je nevybere ani, když prohraje, jak to tu popisuješ a projedou je, jelikož si řeknou, že to přeci jen zkusí.

   1. Přesně jak říkáte Jiří. Dřív jsem taky hodně sázel a docela se mi i dařilo (přešel jsem raději na bezpečnější způsob obživy). Ale je potřeba si stanovit money management a ten na 100% dodržovat. Jinak vás sázení pohltí a budete pouze prohrávat své úspory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*