Nový směr blogu – online výdělky a hlavně psát!

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Po delší odmlce opět přispívám na můj blog. Jedná se o takový „úvodní“ článek, kterým chci spíše informovat o novém směru blogu. Mám ho už pěkných pár let, a od titulku „blog nejen o IT a internetu“ jsem se postupně přesunul spíše k „blog o internetu – a jak na něm vydělat“. To je přece to, co mě zajímá, čeho chci dosáhnout a co zajímá i většinu z vás.

 

Chtěl bych se tedy více zaměřit na psaní o vydělávání peněz na internetu.
Představovat různé partnerské programy a způsoby, jak na nich vydělat. Často se mi stává, že najdu zajímavý affiliate program, zajímavou doménu, nebo možnou mezeru na trhu, ale protože na to nemám čas a nechci svoji pozornost (tak jako v minulosti) zaměřit na 10 dalších projektů, tak od toho radši upustím a „projekt“ na potenciální vydělečný web zůstává ležet u mě v šuplíku.

Takto alespoň nápad pošlu dál a budu pozorovat, jestli se ho někdo chytí.
Podobně jako tomu bylo s ministránkou vydělávající na herním affilu.

 
8020muscleHodně mě po novém roce inspirovali články ostatních blogerů a hlavně affiláků, kteří se chlubili se svými úspěchy, ale hlavně i se svými neúspěchy. Vždycky, když jsem se snažil na internetu vydělat nějakou tu korunu, tak mě to po čase odradilo, protože jsem vydělal sotva pár stovek, nebo nižších tisíců za velké úsilí.
Říkal jsem si, že tudy asi cesta nevede a rozpracované a nadějné projekty jsem raději prodal, abych měl další zisk sotva pár tisícovek.

Říkal jsem si, že trh s czaffil scénou je už asi hodně rozebraný a zdálo se mi stejně těžké se prosadit, jako kdybych teď chtěl začít budovat své první MFA weby na půjčky nebo hubnutí.

Když jsem ale četl všechny ty reporty, ať už měsíční nebo roční, zjistil jsem, že ostatní jsou na tom dost podobně, jako já. A jsou to mnohdy i lidi, o kterých jsem si myslel, že jim affiliate nebo eshopy vydělávají desítky tisíc čistého měsíčně a jsou za vodou. Opak je pravdou. Affiliate v ČR je jednak díky Paretovu pravidlu a také díky tomu, že neustále přibývá kvalitních programů, stále v začátcích a šanci prosadit se má každý!

Paretovo pravidlo, nebo také pravidlo 80:20 platí v hodně odvětvích marketingu. Zde ho vidím v tom, že 80% affiláků se zaregistrují a tím skončí. Pracuje jenom těch 20%. A z tohoto zbytku to stejně 80% lidí vzdá před cílem, a jenom těch 20% maká dál a dál, až se jim v programu začně dařit.

 
Svoje články bych chtěl také zaměřit spíše na začátečníky s affiliate a celkově s vyděláváním peněz na internetu. Nedávno mě docela překvapilo, když jsem zjistil, že i v roce 2016 hodně lidí naletí na výdělky typu čtení emailů za haléře nebo různé klikačky, kde měsíc poctivě makáte a odměnou vám jsou 2 dolary. I já jsem takhle před několika lety začínal „vydělávat“, a bylo by fajn, kdyby podobnou chybu nedělal nikdo další.

 

Nový směr blogu – online výdělky a hlavně psát!

3 komentáře: „Nový směr blogu – online výdělky a hlavně psát!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*