Jak na snadný přivýdělek obchodováním

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Dnes zde pro Vás mám velice jednoduchý návod, jak si snadno a s minimální investicí přijít k výdělku během pár dní. Čtení bude celkem dost, ale myslím, že bude stát za to. Mohu Vám předem slíbit, že se nejedná o žádné klikačky, emailovky, MLM nebo shánění referalů, ani nic podobného (a ani výdělky určitě nebudou tak mizerné…). Tento způsob výdělku bude z Vaší strany vyžadovat pouze nějaký čas, minimální investici, která má velice rychlou návratnost, a opravdu minimální základy angličtiny. Váš jediný úkol bude hrát si pár dní na obchodníka, a kdo ví, možná Vás to nadchne, a uděláte z toho časem svůj hlavní příjem.

Úvodem

Často z nudy projíždím různé aukce na Aukru, a občas mě tam i něco zaujme. Mám na mysli to, že se pozastavím nad něčím opravdu levným, co normálně v obchodě stojí mnohem víc. Krásný příklad mohou být např. silikonové hodinky, které se tam dají sehnat opravdu za pár korun, zatímco jinde je můžete vidět prodávat třeba i za 100KČ. Jak je to možné?

Možná někteří z Vás znají čínské eshopy, na kterých se dá sehnat téměř cokoliv, s cenou začínající na pár centech a často i s poštovným do celého svět zdarma. Mám na mysli např. Dealextreme, Focalprice nebo Ahappydeal.

Na těchto shopech můžete najít třeba sluchátka do uší, různé svítící přívěsky, baterky, hodinky, nože, bižuterii a spoustu dalších věcí, které jsou opravdu za pár korun. Např. ty sluchátka a přívěsky se dají sehnat i za 0,01$ (ano, za 1 cent, tedy 18 haléřů), a k nim máte poštovné zdarma. Stačí pouze hledat zajímavé akce.

Jak se na tom dá vydělat?

Zkuste si vybrat produkt, u kterého si myslíte, že by mohl mít úspěch, a objednejte si třeba 100 kusů. Možná si říkáte, že 100 kusů je pro Vás velký risk, ale uvědomte si, že za celou objednávku zaplatíte pouhý 1$, tedy necelých 18KČ! A to ještě v drtivé většině dostanete množstevní slevu.

Dobrá, máte doma 100 sluchátek do uší, co s nimi?
Co takhle je zkusit prodávat na Aukru za „pouhých“ 10KČ?
100 x 10KČ = 1000KČ pro Vás, při investici 18KČ.
A to je myslím slušná odměna…

Nebo sluchátka pro IPhone… Na čínském shopu seženete za cca 1,5$ (tedy necelých 30KČ) a na Aukru se prodávají kolem 70-100KČ. Čistý zisk z jednoho kusu je tedy 40-70KČ.
Jedinou Vaší prací bude odeslání 100 sluchátek (někdo si jich třeba objedná 10ks naráz). Samozřejmě, že poštovné si zaplatí
příjemce (nastavíte na Aukru).
Za zkoušku myslím nic nedáte, maximálně přijdete o pár korun, a budete doma mít zásobu sluchátek na celý život 🙂

Další příklad by mohl být s moji oblíbenou hračkou.
Používám powerball z dealextreme, který mě stál „na naše“ asi 60KČ. Zkuste jich objednat ne 100, ale jenom 10. Prodávejte je ne za 60KČ, ale za 100KČ. Z pouhých 10 kusů si vytvoříte čistý získ 400 KČ…

Jeden příklad z praxe

Plastové 3D brýle jsou jedna z tisíců věcí, které se dají pořídit z Číny velice levně, a u nás šikovně prodat.
Někdo si levně sehnal 3D brýle, které dál prodává. Jak vidíte, při odběru 50 kusů se dají sehnat za 0,66$/1ks. Celková investice tedy byla v tomto případě 600KČ (33$). Na Aukru je dál prodá při ceně 49KČ/1ks. Celkový zisk je tedy 2450,- a čistý zisk je celých 1850KČ.

Vlastně ně, pardon. Jak vidíte, na spodním obrázku jsem zarámoval i cenu poštovného – to se mi zdá mírně navýšené, ale většina kupujících to neřeší. To je další prostor k zisku… Co na tom, že odeslání Vás bude stát 30KČ, naúčtujete si 40KČ a nikomu to nevadí. Tedy dalších 10KČ čistý zisk z jednoho odeslaného balíčku…

Dále jsem na horním obrázku zarámoval Warranty : One Year – čínský eshop tedy zrovna na toto zboží poskytuje roční záruku. Na spodním obrázku pak ještě můžete vidět, že právě 3D brýle se docela kupují. Objednalo si je 11 lidí, a celkem odebrali 25 kusů. A to nemluvím o tom, že se v poslední době 3D obraz teprve začíná vyvíjet – filmy, kina, PC hry, …. Dá se tedy očekávat, že o tyto brýle bude čím dál větší zájem.
Co takhle, kdyby jste je tam začali prodávat Vy, a to za 30KČ?

Na závěr

Samozřejmě, sluchátka, brýle nebo powerball zdaleka nejsou všechny možnosti, které Vám tento „byznys“ nabízí. Chce to projíždět tyto shopy, hledat různé akce, nové produkty, porovnávat s cenami u nás, a nebát se toho. Podle mě by se dalo dobře obchodovat i s nožema nebo hodinkama, které se na zmiňovaných eshopech dají pořídit za pár korun. Zkuste jejich stránky sami prozkoumat, a uvidíte…

Třeba se někomu z Vás zadaří na tom opravdu slušně vydělat. Alternativou za Aukro, kde je v tomhle směru už trochu konkurence (záleží na produktu), je vytvoření si vlastního eshopu. Potom se Vám trochu zvýší náklady (hosting+doména od Wedosu, Prestashop je zdarma), ale budete mít svůj vlastní obchod, který můžete propagovat a prodávat pomocí něj s mnohem většími zisky. A kdo ví, třeba se právě toto stane začátkem k finanční nezávsilosti.

Na co si dát pozor

 • Dodací lhůta z čínských eshopů je až 30 dni, zpravidla však zboží dorazí za 2 týdny.
 • Na zboží není většinou poskytována záruka – můžete vyřešit svojí zárukou výměny zboží (přijdete o jednu věc za pár korun…)

Některé čínské eshopy

 • www.dealextreme.com
 • www.focalprice.com
 • www.ahappydeal.com
 • www.buyincoins.com
 • www.everbuying.com
 • www.diytrade.com
 • www.chinabuye.com
Jak na snadný přivýdělek obchodováním

5 komentářů: „Jak na snadný přivýdělek obchodováním

 1. Petr napsal:

  to já jsem prodával na aukru multufinkční kreditky 11v1.. z ebaye za 19kč ks… na aukru jsem je prodal před Vánoci za 79 Kč kus.. čistý výdělek něco kolem 4500 Kč. druhá várka už se tak nedařila.. a třetí už jsem to skoro ani neprodal.. byla v tom samozřejmě i investice na hlavní stránku aukra, jinak bych to neprodal… ale teď už se to nevyplatí.. ty kreditky.. už je to mrtvé.. chce to něco nového..

 2. Lukáš napsal:

  vidim, že se vyjadřuju o pár let pozdějc, ale ani ted nechápu existenci tohohle článku.. můžeš to dělat sám a čím mín lidí o tom ví, tim líp pro tebe..

  1. Ahoj. Já jsem také něco takového dělal. Prodával jsem paracord náramky – s kterými se mimochodem teď na webtrhu opět roztrhl pytel a jednoproduktové eshopy s nimi vidím už asi potřetí za měsíc v aukci webů.
   Dokonce mi to slušně přivydělávalo, jenže pro mě (chodím do práce a online mám jenom jako koníček při práci) to bylo časově strašně náročné. Každý den vypisovat složenky na dobírky, balit, běhat rychle po práci na poštu, abych to stihl a pak ještě řešit nevyzvednuté dobírky.. To všechno k ecommerce patří, ale jako koníček je to časově nezvladatelné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*