Aukro ukončuje Partnerský Program

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Ano přátelé, kdo to ještě nezaregistroval, je to tak. Aukro, nejznámější portál online aukcí v naší zemi se rozhodl ukončit svůj Partnerský program, tedy provize za nově přivedeného uživatele a za jeho další aktivitu (poplatky aukru).

Před pár lety jsme byli nuceni skousnout fakt, že zrušili platbu za proklik (kliknutí na jejich banner umístěný na Vašich stránkách), ale i tak to nadále zůstával pro mnohé jeden z nejlepších příjmů na internetu. Nyní je ale se vším konec…
Důvod je takový, že se Aukro chystá zprovoznit nákup bez registrace, a tím pádem by pro ně bylo zbytečné vyplácet nadále provize za nově registrované.
Do současnosti jsme měli možnost za každého přivedeného člena od Aukra vyinkasovat 150KČ, a nadále jsme dostávali 30% provizi z jeho obratu na Aukru (přesněji řečeno za poplatky, které uhradil za vystavování svých aukcí). To jsou (resp. byly) na české poměry krásné odměny, a dalo se tím při troše šikovnosti vydělat opravdu dost. Schválně přiložím jeden můj starší výpis z mého účtu na „PP“.


Jak sami vidíte, vydělat se pomocí Aukra opravdu dalo. Dalo….

Partnerský program končí za týden, 29.9.2011. Tímto datem se přestanou přičítat provize za nově přivedené, a odměna v podobě 30% obratu Vámi přivedených se bude vyplácet ještě další rok, tedy do 29.9.2012. Abyste si ovšem mohli tuto Vaši provizi nechat vyplatit, budete muset na svém účtu mít minimálně 1000KČ, což už bez placených registrací nebude tak snadné.

Jedinou naději nám může být poslední věta emailu, který mi s touto informací od Aukra přišel.

„Na přípravě náhrady za Partnerský program pracujeme. O termínu spuštění budete přednostně informováni prostřednictvím emailové zprávy. Aukro Tým.“

Doufejme tedy, že jejich chystaná alternativa nabídne opět zajímavou možnost výdělku.

Nákup bez registrace je na …

Jak jsem zmínil výše, tato změna je kvůli zavedení možnosti obchodovat bez registrace. Dříve se každý musel registrovat, nechat si na svoji poštovní adresu zaslat ověřovací dopis pro potvrzení adresy, a teprve poté měl plně aktivní účet na Aukru. Bylo to zdlouhavé, ale fungovalo to.
Nyní zavádějí novinku, která nejenže nám vezme Partnerský program, ale také dovolí těm nepoctivým, aby obchodovali na do teď seriózním serveru. Představa, že mám předem poslat na účet 10.000KČ za koupený počítač, když ani nevím, o koho jde, jaká je jeho adresa v případě podvodu, nemohu si přečíst jeho hodnocení od ostatních uživatelů, apod., mě svádí k tomu, že s „těmi neregistrovanými“ budu asi obchodovat velmi omezeně.

Aukro ukončuje Partnerský Program

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*