Prodávám balíček domén k herní novince

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Když jsem se asi před půl rokem dozvěděl, že má vyjít nová FPS střílečka Medal of Honor – Warfighter, měl jsem jasno. Chtěl jsem koupit dobrou doménu, dokud je čas, a vybudovat na ní kvalitní portál o této hře, který by samozřejmě byl napojen na nějaký affiliate pro prodej hry.
Když vyšel Battlefield 3, tak jsem zaspal, a docela mě štvalo, když jsem viděl, jakou má hra prodejnost a já z toho nemám ani korunu 🙂
Nyní má vyjít nový Medal, který je snad ještě slavnější než onen Battlefield. Navíc poběží na stejném enginu Frostbite 2, což je vrchol současnosti, s jakým se ve hrách můžeme setkat. Podle mě se dá tedy předpokládat, že prodejnost tohoto titulu bude opět hodně vysoká.

Bohužel, jak u mě bývá zvykem, na plánovaný web mi nakonec nezbyl žádný čas, a jelikož má hra v ČR vyjít 26. října, rozhodl jsem se, že zkusím nakoupené domény prodat někomu, kdo ten čas mít bude.
Vlastním asi to nejlepší, co pro danou hru bylo v ČR k dispozici.
Mám (a prodávám) balíček těchto 3 domén:

  • warfighter.cz
  • mohwarfighter.cz
  • moh-warfighter.cz

V případě, že by zde byl nějaký milovník série Medal of Honor, fanoušek této hry, nebo někdo, kdo by chtěl jenom vydělat na provizích z prodeje, budu rád, když se mi ozvete přes kontaktní formulář a snad se nějak domluvíme.
Na závěr jenom doufám, že mi nebudou chodit nabídky na odkoupení celého balíčku tří .CZ domén za 50 Kč, apod…

P.S.: Případnému zájemci samozřejmě mohu pomoci i s vytvořením webu, ale jeho provoz už by byl na vás.

Prodávám balíček domén k herní novince

2 komentáře: „Prodávám balíček domén k herní novince

    1. Díky. Zatím se nikdo nenašel, ale je pravda, že kromě blogu jsem to také ještě nikde nenabízel 🙂
      Četl jsem tvoji antiRecenzi, a musím přiznat, že je to první kladné hodnocení, které jsem na hru četl. Osobně ale taky dávám raději až na vlastní názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*