Hodina Země – zhasni Seznam či YouTube

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Kdyby si toho ještě náhodou někdo nevšiml, tak Seznam si dnes ráno umístil na svoje stránky (vlevo nahoře) funkční kolébkový vypínač s popiskem Zhasni Seznam. Seznam pomocí tohoto tlačítka můžete skutečně zhasnout, váš kurzor myši pak funguje jako baterka, a vyhledávání a další funkce stránky fungují normálně dál.

Zhasnutý Seznam
Zhasnutý Seznam

Prvně jsem sám nevěděl, co to má znamenat, pak mi to ale došlo. Jedná se o připojení k celosvětové akci na podporu ochrany životního prostředí, nazývanou Hodina Země. Připojují se k ní města, firmy i jednotlivci z celého světa, a její myšlenka spočívá v tom, že 31.března od 20:30 do 21:30 všichni a všechno zhasne. Jak se můžete sami přesvědčit, u Seznamu nemusíte čekat až na zmiňovanou hodinu, můžete blikat celý den 🙂

Zhasnout můžete i YouTube

Ano, ani Google na tuto akci nezapoměl. Na svůj videoportál Youtube umístil také funkční vypínací tlačítko (hned vedle názvu videa), které plní podobnou roli jako to na Seznamu. Je zbytečné to popisovat, nejlepší bude, když si to vyzkoušíte sami, ale podle mého názoru to má Seznam mnohem vychytanější.

Zhasnutý videoportál Youtube
Zhasnutý videoportál Youtube

Hodina Země – zhasni Seznam či YouTube

1 komentář: „Hodina Země – zhasni Seznam či YouTube

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*