Chystané změny na webu II.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej

Ve svém soukromém životě jsem teď prošel pár změnami. Hlavně jsem tedy začal celkově lépe žít. Dávám více prostoru zdravější stravě, běhání, a začal jsem dost cvičit a posilovat. Trochu více jsem také nahlédl do tajů osobního rozvoje.
Hlavně ze začátku jsem z toho všeho byl plný nadšení, a ihned jsem chtěl začít psát nový blog o těchto věcech. Přemýšlel jsem i o anglických verzích nových blogů. Jednak pro zdokonalení jazyka, a jednak kvůli výdělkům, které jsou na EN webech mnohem vyšší (o tom jindy). Pár dní jsem nad tím přemýšlel, jestli to budu všechno stíhat, a nakonec jsem to vyřešil trochu jinak…

Přidání nových rubrik sem

Nakonec jsem se rozhodl, že nové rubriky (názvy ještě nemám přesně rozmyšleny) přidám na tento blog. Ano, sice to zde přijde o úzkou tématičnost (IT a internet), ale budu mít jistotu, že na tento svůj blog nezanevřu.
V minulosti jsem psal blog s podobnou tématikou jako má tento, a pak jsem jej z nedostatku času za pár stovek prodal. Dlouho jsem si to vyčítal, měl jsem to tam dobře rozjeté. A nerad bych, abych ztratil čas i na tento blog, a napsal sem jednou za X týdnů. To raději přidám nějaké mírně netématické rubriky (např. posilování), které sem třeba přivedou čtenáře i z jiného okruhu.
Podobnou změnou prošel i blog Michala Vurma, a myslím, že to jeho webu jenom prospělo. Ze začátku jsem jej navštěvoval kvůli IT videotutoriálům, a dnes tam chodím číst i články o posilování.

Časem se možná stane, že přidám zase další rubriku. Jsem docela mladý člověk, a ještě pořád na sobě pozoruji, že mě jednu chvíli baví tohle, věnuji se tomu naplno, a za půl roku už je to třeba něco jiného. Raději o všem psát na jednom blogu, než zakládat pokaždé nový, s jiným tématem.

Mimochodem starý blog byl na adrese czechpage.eu, nový majitel nechal doménu i hosting expirovat, a doména se dnes díky přirozené návštěvnosti a rankům prodává tuším za 500€ 🙂

Změna vzhledu

Jak jsem psal v prvním článku Chystané změny na webu, je u mě naprosto normální, že na svých webech bývám po nějakém čase nespokojený se vzhledem, a pořád chci něco vylepšovat. Poslední změnu designu jsem provedl tuším v květnu. Nyní je září, a já už jsem se vzhledem opět nespokojen.
Pár dní jsem teď pracoval na novém. Přesněji řečeno redesignoval jsem ten současný. Rozvržení a přehlednost je zde myslím dobrá, ale provedl jsem pár úprav, a blog tak bude vypadat trochu moderněji a více „grafičtěji“.
Nový design se zde objeví snad co nejdříve (možná ještě dnes?). Ten starý samozřejmě nabídnu jako WordPress šablonu zdarma.

Chystané změny na webu II.

3 komentáře: „Chystané změny na webu II.

  1. Skvelé, taktiež sa venujem posilňovaniu, pred týždňom som si kúpil benčpres lavičku, olympíjsku činku 140kg, takže začínam makať naplno :-), akurát teraz mi do toho vošla choroba. Snád sa odvážim napísať článok o mojom posilňovaní 😀

    1. Určitě napiš. Myslím, že když budeme číst články o posilování a úspěších od lidí se stejnými zájmy (např. já – ty), bude to určitě víc motivovat, než když to čteš od úplně cizího člověka 🙂

      Tu lavičku ti docela závidím, já mám hodně málo místa na bytě, takže většinu věcí musím řešit jednoručkama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*